Podsumowanie zajęć – Grupa Sensoplastyki (12.06.2026)

Na naszych trzecich piątkowych zajęciach dla maluszków gościliśmy troje trzylatków, a tematem przewodnim były rośliny. 🌿🌸

Podczas zajęć dzieci tworzyły własne bukiety, ćwicząc delikatność, uważność oraz poczucie estetyki. Miały okazję poznawać różnorodne faktury i kształty roślin, dotykając ich, obserwując i porównując. Nie zabrakło również elementów ćwiczeń motoryki małej – bawiliśmy się ciastoliną, z której powstawały rozmaite kształty i kompozycje inspirowane światem roślin.

Jak zawsze ważnym elementem naszego spotkania był wspólny posiłek, który sprzyja budowaniu relacji i nauce samodzielności. Motorykę dużą oraz współpracę ćwiczyliśmy podczas pokonywania toru przeszkód, a także w trakcie zabaw z chustą animacyjną.

Najlepszym dowodem na to, jak dobrze bawiły się dzieci, był fakt, że wielu z nich trudno było opuścić salę po zakończeniu zajęć. 😊 Szczególnie ucieszyła nas opinia jednej z uczestniczek:

„Dziś było fajnie na sensor plastyce. Pani Karolina była dla mnie bardzooo bardzooo miła! 😁

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już cieszymy się na kolejne spotkania!

📅 Na zajęcia 19 czerwca mamy już komplet miejsc. Zapraszamy natomiast na 26 czerwca – będzie to nasze ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą.

Do zobaczenia! ☀️